Ekipa

By on październik 1, 2016

Fundacja Proteus – to drużyna doświadczonych pasjonatów, którzy postanowili stworzyć coś wielkiego na fali rosnącej popularności profesjonalnych imprez fabularnych w Polsce. Nazwa „Proteus” jest z jednej strony ukłonem dotyczącym naszej wcześniejszej działalności, z drugiej strony odwołuje się do  mitologicznego bóstwa Proteusza, którego zdolnością było przybranie dowolnego kształtu i formy, co niejako przyświeca idei larpów – stawanie się na krótki okres czasu kimś innym. Nasza ośmioosobowa grupa posiada kompleksowe, uzupełniające się nawzajem umiejętności, potrzebne do zorganizowania naszego przedsięwzięcia na światowym poziomie. Łącząc doświadczenie zebrane w wielu grupach i podobnych projektach, tworzymy ekipę zdeterminowaną, by zorganizować imprezę, która odbije się szerokim echem w świecie growym, wydawniczym i larpowym.

Zbigniew „Kebab” Piotrowicz Koordynacja projektu w skali makro
12 lat doświadczenia w środowisku larpowym, od 7 lat twórca i organizator imprezy terenowej „Teomachia”. W ciągu larpowej kariery zdążył zajmować się każdą dziedziną – od marketingu i logistyki, przez mechaniki gry, po pisanie scenariuszów. Ponad 2 lata doświadczenia na stanowisku B2B Account Manager’a w „The Viking Store” – Najwiekszym sklepie tematycznym w Wielkiej Brytanii i jednym z największych w Europie. Obecnie pracuje jako specjalista ds. Digital Marketingu w jednej z wielu brytyjskich korporacji..

Piotr „Helgrind” Wiertelak – Koordynacja projektu w skali mikro i Logistyka
Inżynier Mechatronik, absolwent Politechniki Poznańskiej – współtwórca gry terenowej „Teomachia” oraz aktywny uczestnik fandomu od przeszło 8 lat. Przy projekcie „Teomachia” był do tej pory odpowiedzialny głównie za Logistykę i Mechanikę gry. Współtworzył również kilka mniejszych projektów. Z zamiłowania podróżnik i filozof. W poszukiwaniu człowieka odwiedził przeszło 40 krajów.

Jan Johny Wilczyński – Fabuła
Z zawodu pielęgniarz chirurgiczny i animator kultury, z zamiłowania rycerz i awanturnik. Larpuje od 2008 roku, zwykle w rolach dowódczych i medycznych. Od dwóch lat pracuje dla agencji „5 Żywiołów” przy larpie „Witcher School” gdzie jest opiekunem grupy i nauczycielem Wiedzy o Potworach. Dawca pomysłów, twierdzi, że nie ma rzeczy niemożliwych. W larpach stawia na wywoływanie silnych emocji i przekraczanie granic. Jego lekarz prowadzący twierdzi, że nie zagraża otoczeniu. O ile pamięta o regularnym przyjmowaniu pigułek 😉

Katarzyna „Brethil” Bróż – Fabuła
Z wykształcenia polonista i historyk, z zawodu księgarz i archiwista, wieloletnia instruktorka ZHP, nałogowa oglądaczka seriali. Larpuje od 2006, w latach 2007-2009 współorganizowała Terenową Grę Fabularną „Fantazjada”, autorka kilku chamberlarpów i jedna z twórczyń projektu „Chłopiec, który…”. W larpach stara się opowiedzieć pewną historię i stworzyć spójny świat oraz pełnokrwiste postacie.

Andrzej Spera – Fabuła

Maciej Bona – Fabuła

Aleksander Radoman – Fabuła

Przmysław Mazur – NPC, rekonstrukcja jednostek militarnych Federacji Rosyjskiej

Joanna Urzędowska – Fotografia

W środowisku larpowym udziela się od przeszło 5 lat, od 4 jako współorganizator gry terenowej „Teomachia”. Prywatnie modelka oraz fotograf prowadząca na facebooku swój profil o wciąż rosnącej popularności „Savra„. Przy projekcie Teomachia odpowiedzialna głównie za kontakt z mediami, sponsorami i marketing. Dzięki jej zdolnościom „Teomachia” szczyci się jedną z największych pul nagród wśród polskich larpów. W The Viking Store zajmuje się kontaktem z klientami i aktualizacją witryny internetowej. Uwielbia chomiki.

Ten post dostępny jest również w us