Zapisy i Noclegi

By on październik 1, 2016

12552950_444022055795644_4836683520731679582_n

UWAGA! Bilety na imprezę dostępne są >TUTAJ<

Edycja druga całonocnej wersji LARP 2033 odbędzie się w nocy 7-8 stycznia 2017. Sprzedaż biletów trwać będzie od 1 listopada do 23 grudnia 2016. W cenie biletu zawiera się:

– Udział w ok. 10-12 godzinnej grze fabularnej na terenie kompleksu Muzeum Kopalnia Złota (Działająca, elektryczna drezyna, przeprawa wodna, ścinaka wspinaczkowa, wodospady, zjeżdżalnie… to tylko część podziemnych atrakcji),

– Częściowe wyżywienie

– Częściowe wyposażenie na czas gry (głównie maski p.gazowe, amunicja/waluta) – można przyjechać we własnym stroju i z własną bronią, ale musi się ona wpisywać w realia i wymogi bezpieczeństwa gry (max. 360 fps.). Przed grą należy pamiętać o zaopatrzenie się we własną atestowaną ochronę oczu!

– Miejsce parkingowe,

– Materiał foto z imprezy,

Cena na chwilę obecną jest doprecyzowywana. Dużo zależy od pozyskanych sponsorów oraz oczekiwań samych graczy.

Warunki uczestnictwa

Żeby wziąć udział w grze należy:

  1. Dokonać dotacji w określonej wysokości i terminie na wskazane przez organizatora konto. Tytuł i/lub sposób przekazu zależy od konkretnego projektu prowadzonego przez organizatora i będzie podawany na odpowiedniej stronie.
  2. Ilość miejsc jest ograniczona przez warunki lokalizacyjne i/lub scenariusz gry. O uczestnictwie może decydować kolejność zgłoszeń.
  3. Posiadać wykupione i ważne ubezpieczenie NNW i OC na czas imprezy,
  4. Posiadać ukończone 16 lat,
  5. Jeżeli uczestnik nie ma ukończonych 18 lat musi posiadać zgodę rodzica (do pobrania na stronie www.larp2033.proteus.org.pl), oraz pełnoletniego opiekuna na czas gry. Jeżeli uczestnik nie posiada własnego opiekuna organizatorzy przydzielą mu go odgórnie. Niepełnoletni uczestnik jest zobowiązany przestrzegać wszelkich zaleceń opiekuna w szczególności dot. bezpieczeństwa w trakcie gry,
  6. Poinformować organizatorów o swoim stanie zdrowia min. tydzień przed imprezą, jeżeli może on wpływać na rozgrywkę łącznie z przyjmowanymi lekami. Nikogo nie oceniamy ani nie wykluczamy. Trzeba mieć jednak świadomość, że impreza może być momentami wymagająca fizycznie i psychicznie – jeżeli przez swój stan zdrowia nie możesz np. jeść niektórych produktów, brać udziału w intensywnym wysiłku fizycznym lub nie radzisz sobie dobrze ze strachem i stresem poinformuj nas o tym wcześniej, najlepiej drogą mailową na larp2033@gmail.com – tak samo, jeżeli przyjmujesz leki. Nad zabezpieczeniem medycznym imprezy czuwa wykwalifikowany ratownik medyczny – informując nas wcześniej o swoich dolegliwościach pomagasz nam odpowiednio przygotować imprezę. Z racji specyfiki wydarzenia odradzamy udział w grze osobom w ciąży, mającym problemy z sercem i nieradzącym sobie z intensywnym momentami stresem i strachem.
  7. Być przygotowanym psychicznie na to, że w trakcie imprezy mogą pojawiać się treści wulgarne oraz opierające się o strach, dyskryminację, uzależnienia, hazard i przemoc.
  8. Zapoznać się dokładnie z regulaminem imprezy oraz wziąć udział w OBOWIĄZKOWEJ prelekcji dot. bezpieczeństwa przed imprezą.

Noclegi

Jako impreza mamy zarezerwowane 20 miejsc noclegowych w Złotym Hoteliku (>Klik<). Jeżeli, ktoś chce przenocować w pokoju zapewnianym przez Hotel, to do ceny wjazdu na imprezę należy doliczyć 30 zł – my wówczas złożymy zamówienie grupowe w imieniu uczestników. Jeżeli nie chcesz dopłacać nie ma problemu – możesz we własnym zakresie (karimata, polówka) przespać się w Sali Konferencyjnej. W imieniu naszych uczestników wynegocjowaliśmy wydłużenie doby hotelowej do godz. 15:00 co powinno pokryć czas potrzebny do regeneracji po grze. Możesz również zarezerwować nocleg bezpośrednio przez stronę – nie możemy jednak zagwarantować, że te rezerwacje będą podlegać wydłużonej dobie hotelowej.

 

Ten post dostępny jest również w us